TR / EN / RUS / İS / AR

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

Aykarlar Tarım Ürünleri Gıda San.Ltd.Şti; Değerli büyüğümüz ve şirket müdürümüz Tahsin KARAKUŞ 1975  de başladığı çiftçilik hayatında, 1998 yılında üretime geçmiş Aybaklar A.Ş firmasının kurucularından biri olarak , firma ortağı ve  şirket müdürü olarak 2009 yılında kadar devam etmiş 2009 yılında Aybaklar firmasından ayrılarak  engin bilgi ve deneyimleri ile  AYKARLAR firmasını kurmuştur  ve günümüze gelindiğinde ülkemizdeki en teknolojik  ve deneyimli firmalar arasındaki yerini almıştır. Ürün kalitesi, tüketiciye verdiği değer, satış öncesi ve sonrası hizmetleri ile Türkiye' nin tüm bölgelerine hizmet veren Aykarlar Tarım, yurt dışında da pek çok ülkeye ürün sağlamaktadır.

Aykarlar Tarım için müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Aykarlar, tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan ürünler geliştirerek, son teknolojiyi kullanarak, kalite ve hijyenden asla ödün vermeyerek, müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlar.Bu doğrultuda üretiminde kaliteyi her zaman ilk planda tutan Aykarlar, tüm üretim aşamalarında son tejnolojiyi kullanır.

Bugün geldiği noktada Aykarlar, ISO 9001:2008  ,  ISO 22000:2005 ve HACCP kalite yönetim belgeleri, 3000 metrekarelik kapalı üretim alanı, dağıtım araçları ve deneyimli personelleri ile sektörde tanınan bir marka haline gelmiştir.

Temel olarak Aykarlar, tüketicisinin damağında lezzet olmayı ve hep öyle kalmayı kendine hedef edinmiştir. 

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Ayçekirdeği eleme, temizleme ve sınıflandırma işlemlerinde teknolojinin nimetlerinden faydalanarak, sektörde lider olma, bunun beraberinde kaliteyi yakalayarak kendi ihracat ağımızı kurup geliştirmek.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Ayçekirdeğini en iyi şartlarda titizlikle üretilmesini sağlayarak bölgede tarımla geçinen insanımıza destek vermek, bölgenin kalkınmasına bu şekilde yardımcı olarak, Türkiye'deki ayçekirdeği üretiminde söz sahibi lider şirket olmak